Infostart.hu
eur:
354.19
usd:
304.24
bux:
134857.19
2026. június 5. péntek Fatime
Young Woman Using Smartphone at Home
Nyitókép: Nastasic/Getty Images/Raiffeisen

Újfajta megoldással fizethető a biztosítás

Van, ahol már fizetési kérelemmel is rendezhető a biztosítási díj. A folyamat kényelmes, átlátható és biztonságos, ugyanakkor rugalmasságot is biztosít az ügyfeleknek: az ügyfél maga döntheti el, mikor hagyja jóvá a befizetést az érvényességi időn belül.

A Raiffeisen Bank fizetési megoldására építve már fizetési kérelemmel is kényelmesen rendezhetik biztosítási díjaikat az Alfa Biztosító ügyfelei. Az új megoldás az azonnali fizetési infrastruktúrára épül, így egyszerűbbé és gyorsabbá teszi a díjfizetést, miközben biztonságos és a mindennapi bankolási szokásokhoz jól illeszkedő folyamatot kínál.

A fizetési kérelem alapú díjfizetés során a biztosító az esedékes díjról elektronikus fizetési kérelmet küld az ügyfél számára. A kérelem az ügyfél netbanki vagy mobilbanki alkalmazásában jelenik meg, ahol a szükséges adatok ellenőrzését követően néhány kattintással jóváhagyható a fizetés. A jóváhagyást követően az összeg az azonnali fizetési rendszernek köszönhetően szinte azonnal megérkezik a biztosító számlájára és rövid időn belül könyvelésre kerül a szerződésen.

Az új fizetési mód előnyei:

  • a fizetés a megszokott banki felületen keresztül történik, így nincs szükség számlaszámok vagy közlemények manuális megadására.
  • a folyamat gyors, átlátható és biztonságos.
  • a fizetési kérelem rugalmasságot is biztosít: az ügyfél maga döntheti el, mikor hagyja jóvá a befizetést az érvényességi időn belül.
Címlapról ajánljuk
Mire költjük a 6000 milliárd forint uniós pénzt és mik a feltételek? – Vitézy Dávid elmondta a részleteket

Mire költjük a 6000 milliárd forint uniós pénzt és mik a feltételek? – Vitézy Dávid elmondta a részleteket

A jövő héten az igazságügyminiszter benyújtja a korrupcióellenes intézkedéscsomagot az Országgyűlésnek, és szintén a jövő hétig véglegesíteni kell azt a projektcsomagot, amelyik a 16 milliárd euróból 10 milliárd euró lehívásának a feltétele. Vitézy Dávid elmondta: mindennek csak korrupcióellenes intézkedések és a konkrét projektek leírása, részletezése volt a feltétele.
inforadio
ARÉNA
2026.06.05. péntek, 18:00
Gáncs Kristóf
a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet elnöke
Kiderült, milyen forintárfolyam lehet reális a következő hónapokban

Kiderült, milyen forintárfolyam lehet reális a következő hónapokban

A nemzetközi kötvénypiacokon látványos hozamemelkedés zajlott az elmúlt hónapokban, amit elsősorban a közel-keleti konfliktus és az abból eredő inflációs kockázatok hajtanak. A részvénypiacokat ezzel szemben egyre inkább a mesterséges intelligencia körüli növekedési várakozások mozgatják. A magyar kötvénypiac kifejezetten jól teljesített, a hozamok érdemben csökkentek, amihez az uniós forrásokkal kapcsolatos várakozások és az euróbevezetésről szóló diskurzus is hozzájárulhatott. A jelenlegi forintárfolyam már erős devizát jelent, de a reálitás más. A csütörtöki Checklist vendége Cinkotai Norbert, a K&H Értékpapír vezető elemzője volt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×