Infostart.hu
eur:
357.86
usd:
304.65
bux:
135899.33
2026. május 6. szerda Frida, Ivett
Nyitókép: Pixabay

Belép Magyarországra a Primark üzletlánc

Divatcikkek, ruhák, használati tárgyak lesznek a kínálatban.

Budapesten megnyitja első magyarországi divatáruházát a Primark lánc - írja a 24.hu. A helyszín az Arena Mall, a nyitás várható időpontja szeptemberben lesz, vagy egy az után, de egy éven belül.

A térségben öt országban már jelen van, világszerte pedig tizenhatban, jelenleg 416 boltot működtet.

"Kedvező árú, lenyűgöző divatcikkeket" ígérnek, illetve "alapvető használati tárgyakat".

Az Arena Mall is nagyon reménykedik abban, hogy "a Primark vonzó része lesz az Arena divatkínálatának".

Címlapról ajánljuk

Benyújtották az Országgyűlésnek a választás hivatalos értékelését

Sasvári Róbert, a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) elnöke és Nagy Attila, a Nemzeti Választási Iroda (NVI) elnöke benyújtotta az április 12-i országgyűlési választásokkal kapcsolatos beszámolóját az Országgyűlésnek.
inforadio
ARÉNA
2026.05.07. csütörtök, 18:00
Molnár Judit
a Magyar Utazási Irodák Szövetségének elnöke
Közel lehet a megállapodás Iránban, jó a hangulat a tőzsdéken

Közel lehet a megállapodás Iránban, jó a hangulat a tőzsdéken

Az iráni helyzet továbbra is jelentősen meghatározza a hangulatot a nemzetközi piacokon, Ázsiában széles körű emelkedést lehetett látni, miután Donald Trump bejelentette, hogy egy időre felfüggesztik a Hormuzi-szoroson áthaladó hajók kíséretét, miután érdemi előrelépés történt az Iránnal való tárgyalásokban. Nemzetközi sajótforrások is arról számoltak be, hogy közel lehet a megállapodás, ami újabb lökést adott a piacoknak. A deeszkalációra utaló jelek miatt zuhan az olajár, a tőzsdék pedig kilőttek, Európában komoly rali látható, de az USA-ban is emelkedik a részvénypiac.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×