Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László

Távozik Bienerth Gusztáv a PricewaterhouseCoopers-től

Bienerth Gusztáv év végén távozik a PricewaterhouseCoopers-től. A szakember 12 évet dolgozott a cégnél, 2003 óta az európai uniós és kormányzati szolgáltatások szakterület regionális vezetője volt.

Bienerth Gusztáv a PricewaterhouseCoopers egyik szenior partnereként az utóbbi három évben a Közép-Kelet Európai Pénzügyi Tanácsadási Szolgáltatások Üzletágát is irányította; 1994 és 2003 között pedig a PwC vezetője volt.

A szakember jelentős szerepet vállalt az olimpiai megvalósíthatósági tanulmány elkészítésében is.

Címlapról ajánljuk
Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

2026-ban csökkenő, 2027-ben stagnáló globális növekedés várható a világgazdaságban az OECD előrejelezése szerint A Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet friss prognózisáról Szigethy-Ambrus Nikolettát, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzőjét kérdezte az InfoRádió.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×