Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente

Elvonókúrára megy a drogos szépségkirálynő

Donald Trump megkegyelmezett Tara Connernek: a Miss USA jogait birtokló milliárdos sokakat meglepve úgy döntött, hogy ad még egy lehetőséget az utóbbi időben botrányt botrányra halmozó amerikai szépségkirálynőnek.

Az amerikai sajtó az utóbbi hetekben a Kentucky-ból származó szépségkirálynő botrányaitól volt hangos. Tara Conner megbukott egy kábítószerteszten, de az is hatalmas skandalumot okozott, amikor rajtakapták, hogy Amerika tini szépségkirálynőjével, Katie Blair-rel csókolózott egy klubban.

Az újságírók pedig meg voltak győződve arról, hogy Donald Trumpnak nincs választása a szépségversenyt rossz hírbe hozó lánnyal kapcsolatban, és ismét elhangzik a már többször hallott mondat: "You're fired!" (Ki vagy rúgva!).

Az üzletember 1984-ben az amerikai szépségkirálynőt, Vanessa Williams-t fosztotta meg koronájától, miután meztelen képek jelentek meg róla, 2002-ben a világszépévé választott orosz Oxana Federova járt hasonlóképpen. A legutóbbi brit szépségkirálynő azért vesztette el címét - szintén Donald Trump döntése nyomán -, mert a zsűri egyik tagjával randizott.

Érzelem vagy józan megfontolás?

A mágnás azonban szentimentálisabbnak bizonyult a hírnevénél, és noha saját elmondása szerint valóban az elbocsátás szándékával ült le Tara Connerrel beszélgetni, közben meggondolta magát.

Persze valószínűbb, hogy józan számítás húzódik meg a döntés mögött: döntése karácsony előtt gesztusnak sem utolsó, és ha képes rábírni a lányt, hogy térjen vissza a jó útra, akkor saját és üzlete hírnevét is öregbíti. Ha pedig nem, nos, akkor még mindig kirúghatja a szépséget.

Az alku értelmében Tara Connernek elvonókúrára kell mennie, és noha a még éppen csak 21 éves hölgy (Amerikában hivatalosan csak ezután fogyaszthatnak alkoholt a fiatalok), vonakodott elismerni, hogy alkoholista lenne, ezt Donald Trump megtette helyette.

A mágnás hangsúlyozta: védence katasztrofális döntéseket hozott az utóbb időben, amit csak az menthet, hogy a kisvárosból származó lánynak New York minden csábításával kellett szembenéznie.

Tara Conner remegő hangon mondott köszönetet a második esélyért, és fogadkozott, hogy mindenképpen él vele. A Donald Trumpot ismerők szerint jobban is teszi.

Címlapról ajánljuk
Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Kínát sokáig a világ gyáraként emlegettük, ám mára az ország sokkal több lett. A világ leghosszabb hídja, a legnagyobb nagysebességű vasúthálózata, a napelemgyártás origója, melyben ma már több mint kétmillió ipari robot dolgozik és van kvantumműholdja is jól mutatja, hogy Kína ma már nemcsak termel, hanem irányt is mutat.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×