Infostart.hu
eur:
384.37
usd:
333.09
bux:
123996.41
2026. április 3. péntek Buda, Richárd
Nyitókép: Police.hu

Részegen rendőrautóba rohant, és ez még nem minden – képek

Értelmes magyarázatot nem tudott adni.

A szentendrei járőrök Pócsmegyer egyik utcájában intézkedtek a napokban. Az igazoltatás befejezése után beültek a szolgálati autóba, de elindulni már nem volt idejük, mert egy személykocsi hátulról nekik hajtott. Az ütközésben a járőrök könnyű sérülést szenvedtek – olvasható a Police.hu-n.

Hamar kiderült, hogy S. László nem csak erősen ittas állapotban volt, de úgy ült a volán mögé, hogy a bíróság eltiltotta a járművezetéstől.

Police.hu
Police.hu

Előállították a Szentendrei Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. A bűncselekmények elkövetését elismerte, az ittas vezetésre értelmes magyarázatot nem tudott adni. Kár is lett volna próbálkoznia – jegyzik meg a rendőrség hivatalos oldalán.

Annak viszont teljes mértékben tudatában volt, hogy a bírósági döntés értelmében 2025 nyaráig nem vezethetne. Mivel elmondása szerint a szigeten nem tud másként közlekedni, ezért jogsi nélkül is rendszeresen autóba ült.

A férfi ellen az eljárást szakértők bevonásával folytatja.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Vegyes zárás a tengerentúlon

Vegyes zárás a tengerentúlon

Folytatódik a tőzsdei hullámvasút, a befektetők most Donald Trump megszólalását emésztik az iráni konfliktus kapcsán. Szerda esti beszédében az elnök egyrészt arról beszélt, hogy az USA egyre közelebb került a háború lezáráshoz, másrészt viszont azt is elmondta, hogy "extrém keményen" fognak lecsapni Iránra a következő 2-3 hétben. A beszéd nem adott világos menetrendet a deeszkalációra vagy a tűzszünetre, viszont további kemény fellépést vetített előre Iránnal szemben. Ez csalódást okozott azoknak a befektetőknek, akik a háború gyors lezárásában reménykedtek. A beszédet követően látványos hangulatromlást lehetett megfigyelni a piacokon, az ázsiai tőzsdék rögtön lefordultak, miközben az olajár kilőtt. A gyenge nemzetközi hangulat nap közben is kitart, világszerte esnek a tőzsdék, beleértve a magyar piacot is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×