Infostart.hu
eur:
385.53
usd:
327.95
bux:
109761.83
2025. december 16. kedd Aletta, Etelka
Metal police handcuffs isolated on black background, copy space, 3d illustration
Nyitókép: Rawf8/Getty Images

Letartóztattak egy drogdíler zsarut

A nyomozó ügyészség 2024. november 13-án a Terrorelhárítási Központ és a Készenléti Rendőrség, valamint a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság közreműködésével összehangolt akciót hajtott végre.

A rendelkezésre álló adatok alapján 2024. november 13-án egy Bács-Kiskun vármegyei város élelmiszerboltjának parkolójában egy szolgálaton kívüli rendőr megközelítőleg 1000 gramm kannabiszt, valamint 102,5 gramm kokaint adott át a vásárlójának. A szolgálaton kívüli rendőr a vásárlójától az átadott kábítószerekért összesen 3.900.000 forintot vett át - közölte az ügyészség.

A kábítószert értékesítő férfit a nyomozó ügyészek a helyszínen elfogták, majd több helyszínen kutatást hajtottak végre. A nyomozó ügyészek elrendelték a szolgálaton kívüli rendőr őrizetét és gyanúsítottként hallgatták ki jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette megalapozott gyanúja miatt.

Az ügyészség a terhelt jelenlétének biztosítása, valamint, a bizonyítás megnehezítésének vagy meghiúsításának megakadályozása érdekében indítványozta a gyanúsított letartóztatásának elrendelését.

Címlapról ajánljuk
Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Olyan komoly a kormánykoalíció többsége, hogy ez stabil kormányzást vetít előre – értékelt az InfoRádió Aréna című műsorában Mészáros Andor, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történeti Intézetének egyetemi docense. Beszélt arról is, mi adja Andrej Babis politikai varázsát.

Döntött az EU: kiderült, mi lesz a benzines és dízel autókkal 2035 után

Stéphane Séjourné iparpolitikáért felelős uniós biztos hangsúlyozta: az EU klímacéljai változatlanok maradnak. Mint mondta, az Európai Bizottság „pragmatikus, mégis a klímacélokkal összhangban álló megközelítést” választott, amely egyúttal „életmentő” lehet az európai autóipar számára.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
Eldőlt az irány Amerikában

Eldőlt az irány Amerikában

Ázsiában nagy esést láthattunk ma a tőzsdéken, Európában is bizonytalan hangulatban zajlik a kereskedés: elsősorban a védelmi részvényeket ütik a befektetők, miután tegnap lezárult a berlini békecsúcs, mely során Ukrajna, Európa és az Egyesült Államok vezetői, diplomatái tárgyaltak arról, milyen módon lehetne lezárni a 2014 óta tomboló orosz-ukrán háborút. Erre reagálva nagy esésben van A Brent olaj ára, már 2021 eleje óta nem látott szitnen van a jegyzés. Eközben a magyar tőzsde felülteljesít, ráadásul izgalmakból sincs hiány, hiszen nagyot ralizik a 4iG árfolyama miután kiderült, hogy Washingtonban folytat magas szintű tárgyalásokat Jászai Gellért, a 4iG Csoport elnöke. Amerikában kisebb esést jeleznek az indexek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×