Infostart.hu
eur:
361.82
usd:
316.49
bux:
142071.93
2026. július 16. csütörtök Valter
Forensic science, murder weapon and criminal investigation concept theme with kitchen knife covered in blood next to numbered marker in a dark bloody crime scene lit by cop car lights
Nyitókép: Getty Images

Halálra szúrtak egy tizenhat éves fiút Miskolcon

Egy húszéves fiatal Miskolcon, vita hevében leszúrt egy tizenhat éves fiút, aki belehalt sérüléseibe - közölte vasárnap honlapján a rendőrség.

A tájékoztatás szerint a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság a húszéves vadnai férfival szemben halált okozó testi sértés gyanúja miatt folytat eljárást. A gyanúsított vasárnap kora hajnalban egy miskolci szórakozóhely előtt szúrta meg a tizenhat éves arnóti fiút.

A sértett sérülései olyan súlyosak voltak, hogy az újraélesztés ellenére a helyszínen meghalt. A rendőrök azonosították, elfogták, majd a rendőrségen előállították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható fiatalt - írták.

A közlés szerint a vármegyei rendőr-főkapitányság a beismerő vallomást tett elkövetőt őrizetbe vette, egyben előterjesztést tett letartóztatásának indítványozására.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.07.17. péntek, 18:00
Balogh László
az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×