Infostart.hu
eur:
363.51
usd:
309.38
bux:
134523.61
2026. április 27. hétfő Zita
driving a car
Nyitókép: Bim/Getty Images

Jó szándékú volt a sofőr, de büntetőügy lett a manőverből

Karácsonyi ajándéknak indult, feljelentés lett a vége.

A rendőrség számolt be egy balul elsült karácsonyi ajándékról: a járőrök 2023. december 26-án délelőtt az egyik balatonfüredi parkolóban figyelmesek lettek egy autóra, amely feltűnően lassan és bizonytalanul haladt. Elindultak a jármű felé, de aztán csak egy hirtelen fékezéssel tudták elkerülni az ütközést.

Az ellenőrzés során kiderült, hogy a gépkocsit egy 13 éves fiú vezette, míg a 70 éves nagypapája tőle jobbra, az anyósülésből felügyelte őt.

A rendőrök kérdésére a nagyapa elmondta, hogy unokájának az volt a karácsonyi kívánsága, hogy vezethesse az autóját.

A férfi ellen járművezetés tiltott átengedése miatt indult büntetőeljárás a Balatonfüredi Rendőrkapitányságon.

Címlapról ajánljuk

Ilyen lesz az Országgyűlés alakuló ülése május 9-én

Fontos, hogy az alakuló ülés napján turisták nem látogathatják az épületet. Ez rendhagyó módon egy szombati nap lesz, és már aznap megszavazhatják Magyar Pétert miniszterelnöknek. A Kossuth téren a Tisza ünneplést hirdetett.
inforadio
ARÉNA
2026.04.27. hétfő, 18:00
Cseh Tibor András
a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×