Infostart.hu
eur:
358.3
usd:
304.96
bux:
135899.33
2026. május 7. csütörtök Gizella

Terjedő szexbotrány: "a csaj egy ribanc"

Újabb szereplővel bővült az elmúlt napok egyik leghangosabb nemzetközi szexbotránya: az énekesnő Jamelia meglehetősen élesen fakadt ki az MC Harveyt elcsábító Javine Hylton ellen.

Úgy tűnik, nem marad belterjes ügy az elmúlt idők egyik legnagyobbat szóló szexbotránya. A Javine Hylton - MC Harvey - Alesha Dixon szerelmi háromszög legújabb (igaz, csak szóbeli) szereplője a szintén énekesnő Jamelia, aki kemény szavakkal ítélte el a csábító Hyltont.

"Általában nem vagyok az a típus, aki lehord másokat, de hatalmas gyűlöletet táplálok a csajjal szemben, aki egy igazi kapcsolatmegrontó. Alesha egy gyönyörű, fantasztikus ember, akit a férje a háta mögött megcsalt Javine-nel. Javine egy ribanc. Nem akarok vele többet foglalkozni" - fakadt ki Jamelia.

Más kérdés, hogy az énekesnő kirohanása mögött személyes indítékok is meghúzódhatnak, hiszen éppen a közelmúltban állította Jaclyn Evans modell, hogy viszonya volt Jamelia vőlegényével, a Millwallban focizó Darren Byfiled-del.

Címlapról ajánljuk
Új szelek fújnak a Kaukázusban – az elemző szerint visszaszorulóban van az orosz befolyás

Új szelek fújnak a Kaukázusban – az elemző szerint visszaszorulóban van az orosz befolyás

Hétfőn és kedden Örményországra figyelt Európa és a fél világ: Jerevánban több mint ötven ország vezetői találkoztak az Európai Politikai Közösség nyolcadik csúcstalálkozóján, ahol több bilaterális tárgyalást is tartottak. Wagner Péter, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány senior elemzője az InfoRádióban elmondta: új gazdasági folyosó jön létre a Kis-Kaukázusban amerikai közreműködéssel, ami több szempontból is új helyzetet teremthet a térségben.

Tanulnak a tiszás képviselők

Annyi az új képviselő a parlamentben, hogy intenzív tanfolyamot kell szervezni nekik.
inforadio
ARÉNA
2026.05.07. csütörtök, 18:00
Molnár Judit
a Magyar Utazási Irodák Szövetségének elnöke
Mindenki lélegzet-visszafojtva várja a hétvégét, teljes megsemmisüléssel fenyegette meg Kijevet Oroszország - Híreink az orosz-ukrán háborúból csütörtökön

Mindenki lélegzet-visszafojtva várja a hétvégét, teljes megsemmisüléssel fenyegette meg Kijevet Oroszország - Híreink az orosz-ukrán háborúból csütörtökön

Miután a kedd éjszakai lövésváltások miatt már életbelépése előtt összeomlott a Kijev és Moszkva által május 8-9-re, a szovjet győzelem napjára tervezett tűzszünet, a fél világ arra vár, hogy mit fognak lépni a harcoló felek: Kijev bosszút esküdött, Moszkva bármilyen ukrán támadás esetén megtorlással fenyegetőzik. Oroszország az ukrán fővárosban működő külképviseleteknek is erősen ajánlja az evakuációt jelezvén, hogy ha lőnek, akkor mindenre lőni fognak. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×