Infostart.hu
eur:
389.76
usd:
338.3
bux:
122347.73
2026. március 12. csütörtök Gergely

Újabb fekete hétvége az utakon

Nyolcan vesztették életüket a hétvégén az utakon - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK).

A közlemény szerint a halálos kimenetelű balesetek nem a fokozott ellenőrzések alatt álló útszakaszokon történtek.

"Ebből is látszik, hogy a rendőri jelenlét, a fokozott ellenőrzés önmagában nem elegendő, a közlekedőknek is felelősségteljesebb magatartást kell tanúsítaniuk" - közölte z ORFK.

A rendőrség a nyári szabadságolási, illetve turisztikai szezon alatt, a nyár elején bekövetkezett balesetek nagy száma miatt július 21-én fokozott ellenőrzésekbe kezdett hétvégenként.

Az ellenőrzések péntek délutánonként elsősorban a fővárosból ki-, vasárnap délutánonként pedig a fővárosba bevezető utakra koncentrálódik.

Címlapról ajánljuk
Ők már biztosan kiesnek az Országgyűlésből: itt a lista

Ők már biztosan kiesnek az Országgyűlésből: itt a lista

Lezajlott az utolsó plenáris parlamenti ülés, és akár a Fidesz, akár a Tisza nyeri meg az április 12-i választást, az már biztos, hogy a következő Országgyűlés teljesen más lesz, mint a mostani. A kormányoldalról és az ellenzék soraiból ugyanis nagyon sokan nem indulnak el a voksoláson – összeállításunk róluk szól.

Czepek-bizottság – Üzenet egy kijevi óvóhelyről

Kijevben tárgyal a magyar delegáció a Barátság kőolajvezeték újraindításáról – erről beszélt Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium parlamenti államtitkára csütörtökön, Kijevben készült Facebook-videójában. Közben az Európai Bizottság vizsgálati misszió küldését javasolta Ukrajnába vezeték körül kialakult vita tisztázása érdekében.
inforadio
ARÉNA
2026.03.12. csütörtök, 18:00
Kövér László
az Országgyűlés elnöke, a Fidesz Országos Választmányának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×