Infostart.hu
eur:
356.96
usd:
312.13
bux:
142613.39
2026. július 9. csütörtök Lukrécia

Lefényképezett mindent, amit evett, egy egész éven át

Egy brit férfi egy éven át lefényképezett minden egyes reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát, vacsorát, és egyéb étket, amit fogyasztott. A 2550 képből készült kollázst most kiállítja.

Chris Gillet éppen Los Angeles-ben vacsorázott, és úgy döntött, megosztja feleségével az előtte fekvő hamburger látványát. Ekkor támadt az az ötlete, hogy lefotózzon minden ételt, ami a tányérjára kerül.

"Úgy gondoltam, hogy mókás lenne egy egész év étel-emlékeit megörökíteni" - mondta a The Sun című brit bulvárlapnak Chris Gillett.

Címlapról ajánljuk
„Újrajátsszák” ma este Bostonban a katari vb-elődöntőt

„Újrajátsszák” ma este Bostonban a katari vb-elődöntőt

Legutóbb hivatalos mérkőzésen a 2022-es világbajnokság elődöntőjében találkozott egymással a mai bostoni negyeddöntő két résztvevője, a francia és a marokkói válogatott. A Kékek akkor 2–0-ra nyertek – de a mostani esélyeit latolgatva alig-alig lehet abból a meccsből kiindulni.

A változás nem jelenthet önkényt – zajlik az Alaptörvény-módosítás elleni tüntetés a Sándor-palotánál

Gulyás Gergely, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője hétfőn jelentette be, hogy pártja és a KDNP csütörtök este 18 órától a Sándor-palota előtt tiltakozik az Alaptörvény Tisza-kormány által tervezett 17. módosítása ellen. A demonstrációt támogatásáról biztosította Orbán Viktor Fidesz-elnök. A vezérszónok Áder János volt köztársasági elnök lesz. Frissülő cikk!
inforadio
ARÉNA
2026.07.10. péntek, 18:00
Vinkó József
a Magyar Konyha főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×