Infostart.hu
eur:
362.32
usd:
309.07
bux:
0
2026. május 4. hétfő Flórián, Mónika

A világsztár tragikus története

Mariah Carey boldog, hogy még édesapja halála előtt sikerült újra felvenni vele a kapcsolatot, miután hosszú évtizedekig semmit sem tudott róla. Bár az énekesnő édesapja már nem él, ő azt mondja: hálás a sorsnak, hogy megismerhette.

Mariah Careynek nehéz gyermekkora volt, hiszen szülei korán elváltak, ennek következtében nagyon keveset tudott édesapjáról és annak családjáról. Az énekesnő pár évvel ezelőtt legyőzte büszkeségét és elhatározta: megkeresi édesapját és megpróbálja helyreállítani kapcsolatukat.

"Amikor csonka családban nő fel az ember, csak a történet egyik oldalát ismeri meg. Nem állítom, hogy ez szántszándékkal történt így, de így működik a dolog. Szerencsém volt, hogy rájöttem pár dologra az apámmal. Például korábban nem tudtam, hogy érdekli a zene és követi a karrieremet" - mesélte az énekesnő.

Mariah Carey elmondta, hogy édesapja írt neki egy levelet, melyben azt mondta: Mariah mindig is az ő csillaga volt, már azelőtt is, hogy híres lett. "Nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy még a betegsége előtt alkalmam volt vele lenni. Sajnálom, hogy röviddel ezt követően elveszítettem, de hálás vagyok a vele töltött időért" - mondta az énekesnő.

Címlapról ajánljuk

Érkezik végre eső, több napon is: mutatjuk az idejét

Kora nyárias idővel kezdődik május első hete, akár 28 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban, majd szerdán erős széllel lehűlés érkezik, és többfelé alakulhat ki zápor, zivatar. Péntektől ismét melegedés kezdődik, a változóan felhős időben jellemzően 25 fok körül alakulnak a csúcshőmérsékletek – derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből.
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
A Balti-tengeren támad Ukrajna, visszavonulót fújt az USA - Híreink az orosz-ukrán háborúról vasárnap

A Balti-tengeren támad Ukrajna, visszavonulót fújt az USA - Híreink az orosz-ukrán háborúról vasárnap

Ukrán drónok támadták meg vasárnap az oroszországi Primorszk balti-tengeri kikötőjét, felgyújtva azt - közölte Alekszandr Drozdenko helyi kormányzó a Telegramon. Zelenszkij elnök szerint az általuk megtámadott árnyékflotta többet nem tud olajat szállítani. Az oroszok Dél-Ukrajnát, benne Odessza városát lőtték, több civil áldozatról is hírek érkeztek; délután Svédország feltartóztatott egy olyan tartályhajót, amely feltehetően az orosz árnyékflotta tagja. Vasárnapi híreink az orosz-ukrán háborúról.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×