Infostart.hu
eur:
386.64
usd:
330.87
bux:
116404.88
2026. január 12. hétfő Ernő
Closeup female legs feet in white sneakers are riding, kicking by electric scooter on bike path in street of modern urban city. Moving by ecological eco portable transport of future concept.
Nyitókép: monstArrr_/Getty Images

Káoszt okozott az Üllői úton, majd elhajtott a rolleres – videó

A fiatal nő teljesen szabálytalanul kezdte el rollerrel átszelni az utat, és egy érkező autós csak úgy tudta elkerülni az ütközést, hogy letarolta a biciklisáv oszlopait.

Hétfő reggel egy rolleres szabálytalanul átvágott a négysávos úton, aminek következtében egy autós kénytelen volt félrerántani a kormányt, ezzel letarolta a kerékpársávot leválasztó oszlopokat – számol be róla a BpiAutósok.

A közösségi oldal videót is kapott az esetről az egyik olvasójától, aki az Üllői úton, a Nagyvárad tér felől haladt. A képsorokon jól látszik, ahogy a rolleres hirtelen keresztbe, átvág a négysávos úton.

A külső sávban érkező fekete autó sofőrje már csak úgy tudta elkerülni a gázolást, hogy hirtelen elrántotta a kormányt. Ezzel viszont letarolta a kerékpársávot az úttesttől elválasztó műanyag oszlopsort.

A rolleres, aki a szabályokat semmibe véve szelte át az úttestet, a történtek után elhajtott. A fekete autó sofőrje azt mondta a videó beküldőjének, hogy megsérült az autója.

Címlapról ajánljuk
Győrfi Pál: most 10 százalékkal több a munkánk, mint egy átlagos téli napon

Győrfi Pál: most 10 százalékkal több a munkánk, mint egy átlagos téli napon

Olyan esetük is volt, hogy a mentős törte el a lábát, mert elcsúszott a jégen: kitart a sarkvidéki hideg, lefagytak az utak, és újra jön az ónos eső. Ilyenkor a mentőknek is több a munkájuk a szokásosnál – mondta el Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az InfoRádióban.

500 fölött a halottak száma Iránban, a bukás szélén álló iszlám rezsim durva terrorral reagál a tömegtüntetésekre

Bár halálbüntetés is járhat érte, tömegével égetik el a tereken a hidzsábjukat a nők Iránban, így tiltakozva az iszlám rezsim elnyomása ellen. Az internetet 4 napja letiltották. A kórházak megteltek, van, ahol az utcán terítették ki halottakat, hogy a családjuk azonosítsa őket. A hatalom szerint Amerika és Izrael tüzeli a tiltakozásokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×