Infostart.hu
eur:
385.92
usd:
331.07
bux:
119448.35
2026. január 14. szerda Bódog
reptéri busz. Forrás: BKK
Nyitókép: Forrás: BKK

Egyszerűbb lesz a Liszt Ferenc reptér megközelítése

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) július 1-jétől sűrűbben indítja a 100E és a 200E járatokat a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér és a Deák Ferenc tér, illetve Kőbánya-Kispest között.

Július 1-jétől a 0-24 órában közlekedő 100E járatok az eddiginél is sűrűbb követéssel, kora reggel 10 percenként, a legforgalmasabb időszakban 6 percenként, az esti órákban 7-8 percenként közlekednek.

A belváros felől a repülőtérre tartók számára a gyors 100E Repülőtéri Expresszt ajánlja az utasoknak a BKK, amely ebben az időszakban a legsűrűbb menetrendje szerint közlekedik.

A Kőbánya-Kispestről induló 200E járat szintén július 1-jétől, keddtől napközben és délután sűrűbben, 8-9 percenkénti indulással közlekedik a nyár végéig Kőbánya-Kispest és a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér között - közölte a BKK.

Címlapról ajánljuk

A német vasút friss ellensége: „a sík terep”

Nyáron a hőség, télen a hó. A közös nevező a szélsőséges időjárás, amelynek következtében a nagy hagyományokkal rendelkező német vasút, a Deutsche Bahn a legnépszerűbből a legnépszerűtlenebb tömegközlekedési eszközzé vált. A politika és a szakmai szövetségek most magyarázatot követelnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×