Infostart.hu
eur:
383.07
usd:
326.92
bux:
0
2026. január 3. szombat Benjámin, Genovéva
New metro line with the arriving subway to a modern and futuristic railway station in the heart of Budapest, Hungary
Nyitókép: Alexandra Macskasy/Getty Images

Változás az 4-es metró közlekedésében

Karbantartás miatt a 4-es metró rövidített útvonalon, csak a Keleti pályaudvar és a Móricz Zsigmond körtér között közlekedik vasárnap hajnaltól délig, Kelenföld vasútállomás a 19-es és a sűrűbben közlekedő 49-es villamossal érhető el – közölte a Budapesti Közlekedési Központ.

A BKK közleménye szerint a Móricz Zsigmond körtérnél a metrószerelvények a peron másik oldala mellől, a Kelenföld vasútállomás irányú megállóhelytől indulnak a Keleti pályaudvar felé.

A Móricz Zsigmond körtértől a kelenföldi vasútállomást 19-es és a sűrítve közlekedő 49-es villamossal, valamint az 58-as autóbusszal; a Bikás parkot a 7-es, az 58-as, a 114-es és a 213-as autóbusszal; Újbuda-központot pedig a 17-es, a 41-es és a 47-es villamossal lehet elérni.

A Pestre utazóknak alternatív utazási lehetőséget biztosít Kelenföld vasútállomástól az 1-es villamos, a Bikás parktól az 1-es villamos és a 7-es autóbusz, Újbuda-központtól pedig a 4-es és a 47-es villamos – hívta fel a figyelmet a társaság.

Címlapról ajánljuk
Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Minimalizálniuk kell a sérülések rizikóját, ez az elsődleges feladatunk – mondta az InfoRádióban Pozsonyi Zsolt erőnléti edző, aki a SportFórum Hungary konferencián arról is beszélt, fokozott sérülésveszéllyel járó nagy hiba, hogy korai a kiválasztás, vagyis túl korán döntik el, hogy egy gyerek melyik sportágat űzze.

Gyilkos bengálfáklyák okozták a svájci tüzet: itt a hatóságok részletes magyarázata a tömegkatasztrófára

Feltehetőleg pezsgősüvegekre helyezett pirotechnikai eszközök boríthatták lángba újév hajnalán a délnyugat-svájci Crans-Montana síparadicsom Le Constellation nevű bárjának mennyezetét – közölte pénteken Wallis (Valois) kanton főügyésze. Legkevesebb 47 halálos áldozat van, mintegy 80 sérült állapota válságos.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×