Infostart.hu
eur:
363.72
usd:
308.32
bux:
138891.07
2026. április 15. szerda Anasztázia, Tas
A balatonföldvári kikötő részlete 2018. június 1-jén. A Balaton egyik legnagyobb vitorláskikötője több mint 400 férőhelyes.
Nyitókép: MTI/Varga György

Jó időre lezárják a Balaton egyik kedvelt részét

A Balatoni Hajózási Zrt. jelentős fejlesztésekbe kezd a balatonföldvári kikötőben, ezért jövő áprilisig lezárják a Galamb-sziget járdáját.

Balatonföldvár egyik kedvelt része, Galamb-sziget 2025 áprilisáig gyalogosan nem lesz megközelíthető – írja a sonline.hu.

Az önkormányzat tájékoztatása szerint a Balatoni Hajózási Zrt. a vitorláskikötő fejlesztési munkák miatt a szigetre vezető járdát mobilkerítéssel zárja le, hogy biztosítsák a zavartalan építkezést és elkerüljék a baleseteket.

A munkálatok nagyobb területet igényelnek, ezért a gyalogosforgalmat teljesen megszüntetik erre az időszakra.

Címlapról ajánljuk

Elemzők az Arénában: új kihívások előtt a Tisza Párt és a Fidesz-KDNP

Az országgyűlési választások után kialakult helyzetről, a Magyar Péter előtt álló utakról, Orbán Viktor jövőjéről beszélt Virág Andrea, a Republikon Intézet stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.04.15. szerda, 18:00
Nyeste Orsolya az Erste vezető elemzője és Madár István a Portfolio vezető elemzője
Madár István a Portfolio vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×