Infostart.hu
eur:
379.13
usd:
319.16
bux:
130988.85
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Horváth Péter, Kis-Benedek József, Sz. Bíró Zoltán, Nagy István, Lantos Csaba és Freund Tamás.

Szombat

11.00 Horváth Péter, a Nemzeti Pedagógus Kar elnöke

14.00 Aszódi Attila egyetemi tanár, a BMGE Természettudományi Kar dékánja

16.00 Ifjabb Heimann Zoltán és Heimann Zoltán borászok

18.00 Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem címzetes egyetemi tanára

23.00 Sz. Bíró Zoltán történész, Oroszország-szakértő

Vasárnap

05.00 Nagy István agrárminiszter

08.00 Gálik Zoltán, a Budapesti Corvinus Egyetem docense

13.00 Gulyás Balázs, az Eötvös Loránd Kutatási Hálózat elnöke

14.00 Kemény Dénes korábbi vízilabda szövetségi kapitány és Zákonyi S. Tamás, a Nemzet Aranyai című film producer-rendezője

16.00 Sinkó Eszter egészségügyi közgazdász

18.00 Lantos Csaba energiaügyi miniszter

23.00 Freund Tamás, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke

Címlapról ajánljuk

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×