Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
Traktor növényvédőszert permetez a Mokos pincészet meggyültetvényében Palkonyán 2019. április 16-án.
Nyitókép: MTI/Sóki Tamás

Így dübörgött át a hídon a Fejér megyei Terminátor – videó

A rendőrök 2020. november 10-én 15 óra 50 perc körüli időben az M8-as autópályán észleltek egy mezőgazdasági vontatót és vontatmányát, amint a Pentele hídon haladt át Apostag irányába.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság közlekedésrendészeti munkatársai először kivezették, majd intézkedtek a járművezetővel szemben – írja a police.hu.

A veszélyhelyzetet elhárítása érdekében a járőrök lekísérték az autópályáról a 43 éves sofőrt. Az intézkedés során kiderült, hogy a járműszerelvényt vezető férfi Lajoskomáromból tartott Szalkszentmártonba, azonban az odavezető utat nem megfelelően választotta meg, így felhajtott az M8-as autópályára.

Az egyenruhások helyszíni bírságot szabtak ki vele szemben.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.

Sárkány Zalán: célom, hogy a nagymedencés versenyeken is olyan eredményeim legyenek, mint rövid pályán

Egy arany- és egy ezüstéremmel, valamint két új országos csúccsal tért vissza az Egyesült Államokba a lublini rövid pályás Eb-ről a 22 éves úszó. Szokolai László tanítványa az InfoRádióban azt mondta, a 800 méter gyors világbajnoki címvédőjeként érzett némi nyomást, de ez nem vetette vissza, hanem éppenhogy motiválta. Arról is beszélt, milyen nehézségeket jelent számára a kétlaki élet.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×