Infostart.hu
eur:
383.66
usd:
329.75
bux:
123872.29
2026. március 4. szerda Kázmér
Nyitókép: Karácsony Gergely Facebook-oldala

Karácsony Gergely ezúttal egyetért a kormány intézkedéseivel

Karácsony Gergely egyetért azokkal az intézkedésekkel, amelyeket a miniszterelnök bejelentett a koronavírus elleni védekezéssel kapcsolatban, írta - szokásos módon - a Facebookon.

Örülök, hogy a kormány megfogadta a javaslatomat és országosan kötelezővé tette az arc eltakarását, maszk vagy sál viselését az üzletekben és a közösségi közlekedésben - írta ezúttal is a közösségi oldalán az általában a politizálás facebookos változatát választó főpolgármester.

Hozzátette: és azzal is egyetértek, hogy - sajnos - még nincs itt az ideje annak, hogy Budapesten és környékén enyhítsük a korlátozó intézkedéseket.

Nehezményezi ugyanakkor, hogy a kormány nem osztja meg azokat az információkat, amelyek alapján döntöttek az enyhítésekről.

Budapest újraindítási stratégiájának kidolgozása nem történhet a városvezetés bevonása, az információk megosztása nélkül - hangsúlyozza Karácsony Gergely.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
Elemző: Donald Trump azért lett dühös, mert a britek lavíroznak, a spanyolok meg már-már cinikusak

Elemző: Donald Trump azért lett dühös, mert a britek lavíroznak, a spanyolok meg már-már cinikusak

Donald Trump amerikai elnök azzal fenyegette meg Spanyolországot, hogy megszakít velük minden kereskedelmi kapcsolatot, mert az ország nem engedte az amerikai légierőnek, hogy a bázisait használja az Irán elleni művelethez. Nagy-Britannia sem hagyta, hogy a támadáshoz igénybe vegyék az Indiai-óceánon található támaszpontját. Nagy Dávid, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője világított rá a helyzet hátterére.

Vlagyimir Putyin jóváhagyta két kényszersorozott magyar fogoly elengedését

A Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel folytatott tárgyalásán szerdán Moszkvában Vlagyimir Putyin orosz elnök jóváhagyta két kárpátaljai magyar hadifogoly elengedését – közölte a magyar külügyi tárca.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×