Infostart.hu
eur:
384.93
usd:
328.34
bux:
0
2025. december 31. szerda Szilveszter
A győztes Milák Kristóf a férfi 100 méteres pillangóúszás döntője után a 2024-es párizsi nyári olimpián a Párizs melletti Nanterre-ben lévő Paris La Défense Arénában 2024. augusztus 3-án.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Úszó ob: Milák Kristóf is nevezett

A kétszeres olimpiai bajnok klasszis Milák Kristóf is ott lesz az úszók jövő heti országos bajnokságán Kaposváron.

Milák Kristóf neve szombaton "tűnt fel" az esemény hivatalos nevezési listáján, amely szerint 50, 100 és 200 méter pillangón, valamint 100 méter gyorson ugrik medencébe.

A 25 éves Milák a párizsi olimpia óta nem versenyzett, a francia fővárosban 200 méter pillangón címvédőként ezüstérmet nyert, 100 méteren viszont a 2021-es, tokiói második helyét aranyra "cserélte".

Címlapról ajánljuk
Mi lesz a magyar privátbankokkal 2026-ban? – Megkérdeztük a vezéreket

Mi lesz a magyar privátbankokkal 2026-ban? – Megkérdeztük a vezéreket

A vámháborús tőzsdei turbulencia ellenére csinos hozamok, az erősödő forint ellenére magabiztos, kétszámjegyű vagyonnövekedés – többek között ezek a tényezők jellemezték a hazai privátbanki szektor 2025-ös évét, miközben az ügyfelek bizalmáért folytatott verseny közepette jövőre sem dőlhetnek hátra a szereplők. A Portfolio most megkérte a legnagyobb magyar privátbanki szolgáltatók vezetőit, hogy értékeljék a mögöttünk hagyott évet, és adjanak előrejelzést 2026-ra. A válaszadók az alábbi kérdésekben osztották meg véleményüket: 1. Hogyan értékeli 2025-öt saját privátbanki szolgáltatója és a privátbanki szektor szempontjából?  2. Mit tekint saját privátbankja és a szektor előtt álló legnagyobb kihívásnak 2026-ra?  3. Mely termékek, szolgáltatások és innovációk területén hozhat növekedést, előrelépést 2026 saját privátbankjánál, illetve a privátbanki szektorban?

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×