Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska
Debreczeni-Klivinyi Kinga (j), Simon Petra (j2) és Papp Nikoletta, a magyar csapat tagjai az olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokság középdöntőjének második fordulójában játszott Magyarország – Svédország mérkőzésen a svédországi Göteborgban 2023. december 9-én.A magyar válogatott 26-22-re kikapott.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Ismét gyermekáldás elé néz a 96-szoros magyar válogatott

Ismét várandós a 96-szoros válogatott Debreczeni-Klivinyi Kinga, ezért a mostani idényben már nem lép pályára a Moyra-Budaörs színeiben a női kézilabda NB I-ben.

A klub honlapjának szombati beszámolója szerint az olimpiai hatodik helyezett, Európa-bajnoki bronzérmes irányító az előző szezon végén tájékoztatta a vezetőséget magánéleti terveiről, ennek tükrében állapodtak meg a felek az idei és a jövőbeli folytatásról.

„Ha a fizikai állapotom és az otthoni teendőim is engedik, akkor kétgyermekes anyukaként is szeretnék még pályára lépni. Az első szülés után sem okozott problémát a visszatérés, remélem, most sem fog” – hangsúlyozta Debreczeni-Klivinyi.

Hozzátette, az edzéseket kontakt, azaz ütközések nélkül még folytatja, amíg bírja, és nagyon bízik benne, hogy hamarosan újra a budaörsi csapatot erősítheti az élvonalban.

A tapasztalt irányító a nyári, párizsi olimpia óta nem lépett pályára a válogatottban.

Címlapról ajánljuk
Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Még mindig kinn van több milliárd márka az embereknél, és a Bundesbank továbbra sem válogatós, legalábbis ami a forgalomból huszonnégy évvel ezelőtt az euró által kiszorított német márka becserélését illeti. Munka akad bőven, a „régi pénz” jelentős részét a németek különböző okokból még mindig őrzik.

Szembeszállnak Donald Trumppal az EU vezető országai

Közös nyilatkozatban figyelmeztetett az eszkaláció veszélyére vasárnap az a nyolc európai ország, amely ellenzi, hogy az Egyesült Államok annektálja Grönlandot, s amelyekkel szemben Donald Trump amerikai elnök februártól 10 százalékos vámot helyezett kilátásba.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×