Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia
Fiola Attila a labdarúgó Európa-bajnokság A csoportjának 2. fordulójában játszott Németország - Magyarország mérkőzésen a stuttgarti MHP Arénában 2024. június 19-én.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Újabb válogatott focistával erősödött az Újpest

Fiola Attila 59-szeres magyar válogatott labdarúgó az Újpest FC-ben folytatja pályafutását.

A klub közleménye szerint a hátvéd "rutinjával és stabilitásával tovább szilárdíthatja az újpesti védelmet, és további rotációs lehetőséget biztosít Bartosz Grzelak vezetőedző számára".

Fiola összesen 165 meccsen lépett pályára korábbi klubja, a Fehérvár színeiben, amellyel 2017/18-ban bajnok lett. A 34 esztendős játékos 2014-ben mutatkozott be a válogatottban, részt vett a 2016-os franciaországi Európa-bajnokságon, majd 2021-ben megszerezte első gólját a nemzeti együttesben. Ezt követően a 2021-es és az idei kontinenstornán is bizalmat szavazott neki Marco Rossi szövetségi kapitány.

A lila-fehérek jelenleg hat ponttal az élvonal hatodik helyén állnak.

Címlapról ajánljuk

Újabb adag ónos eső jön, ipari hóval

Borult, párás, helyenként tartósan ködös idővel indult a péntek, több térségben pedig ónos eső és ónos szitálás is nehezítheti a közlekedést. Elsősorban az északi és keleti országrészben kell csúszós utakra számítani, miközben a nyugati megyékben sűrű, zúzmarás köd rontja a látási viszonyokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
Meglepő bejelentést tett Trump - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Meglepő bejelentést tett Trump - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Az elmúlt napokban a geopolitikai események voltak a befektetők fókuszában, Grönland kérdése továbbra is a terítéken van, miután tegnap este európai katonák érkeztek a szigetre, Trump pedig továbbra sem állt el annak megszerzésétől. Az ázsiai tőzsdék emelkedtek, részben annak is köszönhetően, hogy az USA kereskedelmi megállapodást jelentett be Tajvannal, amely vállalta, hogy az alacsonyabb vámok érdekében jelentős mértékű beruházást fog végrehajtani az Egyesült Államokban. Európában ezzel szemben gyengébb volt a hangulat, a magyar tőzsde viszont fittyet hányt erre és új csúcsot döntött. Amerikában pedig a stagnálás volt jellemző a tőzsdéken.  Eközben Donald Trump meglepő módon visszakozott, hogy az eddigi legesélyesebb aspiránsnak gondolt Kevin Hassettet jelölje a Federal Reserve élére.  Kidurran az AI lufi, vagy mindent elsöpör a legújabb megatrend? Következő befektetői klubunkon erről lesz szó. Információ és jelentkezés

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×