Infostart.hu
eur:
383.66
usd:
329.32
bux:
124251.11
2026. március 10. kedd Ildikó
Toni Kroos, a Real Madrid játékosa a labdarúgó Európai Szuperkupa Real Madrid-Eintracht Frankfurt mérkőzésén a helsinki Olimpiai Stadionban 2022. augusztus 10-én.
Nyitókép: MTI/EPA/COMPIC/Petteri Paalasmaa

Toni Kroos cáfolta, hogy a Real nyomást helyezne rá

A németek világbajnok futballistája megerősítette, hogy a királyiaknál szeretné befejezni a pályafutását, nem akar már más klubban játszani.

A válogatottól már visszavonult, 33 éves középpályás erről a podcastjában beszélt.

„Itt fogom befejezni a karrieremet, csak még azt nem tudom, pontosan mikor” – fogalmazott a játékos, akinek a szerződése a szezon végéig szól a Real Madridnál.

Kroos a klubvilágbajnokság megnyerése után arról beszélt, hogy közeleg a pályafutása vége, most pedig hozzátette: „Az igazság az, hogy végleges döntés ezzel kapcsolatban még nincs. Csak zajlik egy folyamat”.

Azt ugyanakkor hangsúlyozta, hogy a Real nem helyez rá nyomást.

A 2014-ben világbajnoki címet nyert futballista a vb-győzelem után igazolt a Real Madridhoz, amelynél június 30-ig szól a szerződése.

Címlapról ajánljuk
Három magyar is játszhat az esti isztambuli BL-mérkőzésen
18.45, előzetes

Három magyar is játszhat az esti isztambuli BL-mérkőzésen

Négy mérkőzést rendeznek kedd este a Bajnokok Ligájában: este háromnegyed héttől a Galatasaray a Liverpoolt fogadja, majd este kilenc órától következik az Atlético Madrid–Tottenham, a Newcastle–Barcelona és az Atalanta–Bayern találkozó. A legjobb nyolc közé jutásért három párban is angol és spanyol csapat csatázik.
inforadio
ARÉNA
2026.03.10. kedd, 18:00
Prőhle Gergely
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének programigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×