Infostart.hu
eur:
356.08
usd:
306.7
bux:
134720.16
2026. június 4. csütörtök Bulcsú
Hosszú Katinka háromszoros olimpiai, kilencszeres világ- és tizennégyszeres Európa-bajnok úszó a ferencvárosi Molnár Ferenc Általános Iskolában, ahol együtt úszott a diákokkal 2019. október 24-én. Ezen a napon Hosszú Katinka és a Nemzetközi Úszóliga (ISL) budapesti állomására érkezett további három világsztár - Ryan Murphy, az amerikaiak háromszoros olimpiai és világbajnoka, a rövidpályán világbajnok amerikai Michael Andrew és a szlovén Peter John Stevens - együtt úszott az iskola tanulóival.
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd

Meredek vállalást tett Hosszú Katinka az olimpiáig hátra lévő időre

Természetesen a Facebookon osztotta meg ezt a nyilvánossággal.

Mint az Infostart is beszámolt róla, dokumentumfilm készül a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinkáról, akivel a tokiói olimpia végéig forgatnak.

Most maga posztolt a felkérésről, és arról, hogyan áll az egészhez.

Címlapról ajánljuk
Baleseti sebész: olyan alapvető a baj az e-rollerezés terén, hogy be kellene vinni az iskolába a tanulását

Baleseti sebész: olyan alapvető a baj az e-rollerezés terén, hogy be kellene vinni az iskolába a tanulását

Egyre több az e-rollerbaleset. Csak a Baleseti Intézetben idén már két 14 évnél fiatalabb gyermek lelte halálát ilyen helyzet következtében, egy 13 éves pedig három hónapja kómában fekszik. Molitorisz Dániel baleseti sebész az InfoRádióban aláhúzta, nagyon gyorsan, védőfelszerelés nélkül, sokszor valamilyen tudatmódosító hatása alatt szállnak a rollerre emberek, így könnyen megtörténik a baj. A fej a legkiszolgáltatottabb testrész.

Magyar Péter „késhegyre menő vitákra” számít az EU-ban

Magyar Péter miniszterelnök sikernek tartja, hogy Közép-Európát és Brüsszelt követően alig három héttel az új kormány megalakulása után Berlinben és Párizsban is sikerült megerősíteni Magyarország pozícióit.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×