Infostart.hu
eur:
362.15
usd:
310.25
bux:
150244.6
2026. augusztus 24. hétfő Bertalan

Kézilabdás lányaink a második helyen

A nők rangsorában a második, a férfiak között az ötödik helyen áll Magyarország az Európai Kézilabda Szövetség legfrissebb értékelése alapján.

Ez azt jelenti, hogy a 2007/08-as idényben - akár csak az elmúlt időszakban - a kontinentális kupákban a nők között két magyar csapat vehet részt a Bajnokok Ligájában, kettő az EHF Kupában, egy pedig a KEK-ben. A férfiaknál ugyanez a helyzet.

A létszám abban az esetben nőhet, ha valamelyik magyar gárda kupát nyer.

Címlapról ajánljuk

Előnyök és hátrányok – ezzel járhat, ha bevezetik az eurót Magyarországon

Hazánk euróövezeti csatlakozása elérhető távolságba került, a közös valuta kapcsán azonban a pénzpiaci szakemberek számos előny mellett bizonyos negatívumokra is figyelmeztetnek. Szigethy-Ambrus Nikoletta, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány nemzetközi kapcsolatok elemzője az InfoRádióban részletesen beszélt a kritériumokról, a csatlakozási folyamat állomásairól, a lehetséges kedvező hatásokról és a kockázatokról, hátrányokról is.
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×