Infostart.hu
eur:
353.87
usd:
310.28
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

A Fradinak 46 milliót kell fizetnie Pintér Attilának

Az első fokú bírósági ítélet szerint a Ferencvárosnak 45 millió 900 ezer forintot kell fizetnie Pintér Attilának - ezt Papp Gábor, a szakember ügyvédje közölte.

A tréner - akit 2004 júniusában a bajnokság és a Magyar Kupa megnyerése után jórészt a játékosok nyomására menesztettek a klubtól - fizetése elmaradása miatt perelte be a zöld-fehér egyesületet.

A Ferencvárost e mellett az egymillió forintos perköltség, az összeg 2004 nyarától számított kamatai, valamint az eddig le nem rótt illetékek, azaz további kilencszázezer forint megtérítésére kötelezte a bíróság.

A 100 százalék Fradi című színes hetilap információja szerint a klub fellebbez a döntés ellen, ebben az esetben - várhatóan fél éven belül - a Fővárosi Ítélőtábla határoz az ügyben.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.26. péntek, 18:00
Gaál Áron
a HungaroMet Zrt. időjárás-előrejelző osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×