Infostart.hu
eur:
353.9
usd:
310.82
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

2,4 millió dollárért kelt el a labda

2,4 millió dollárért egy katari sejk vette meg az idei, németországi világbajnokság döntőjében használt labdát.

Mohamed bin Hamad al-Tani a dohai árverés után azt mondta: az olasz csapat szurkolójaként vett részt a döntőn, így különösen értékes számára a világbajnok csapat tagjai által aláírt labda.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×