Infostart.hu
eur:
386.28
usd:
329.95
bux:
0
2025. december 17. szerda Lázár, Olimpia

Rendőr lőtte meg a sportolót

Egy szolgálaton kívüli rendőr rálőtt Steve Foleyra, a San Diego Chargers amerikaifutballistájára.

Az eset helyi idő szerint vasárnap hajnalban történt. A hivatalos jegyzőkönyv szerint egy ittas gépjárművezető - állítólag Foley - az autójával többször veszélyhelyzetet teremtett az autópályán, majd megpróbálta az útról leszorítani az intézkedő rendőrt.

Steve Foley ügynöke csak annyit közölt: a játékosra háromszor lőttek rá otthona előtt. A sportolót kórházba vitték, ahol megműtötték.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a repülőn: Brüsszel bürokratikus diktatúra felé menetel

Orbán Viktor a repülőn: Brüsszel bürokratikus diktatúra felé menetel

A miniszterelnök a most kezdődő EU-csúcson szövetségeseket keres, összegyűjti azokat az országokat, amelyek szerint az orosz vagyon elvétele és odaadása Ukrajnának nyílt hadüzenetet jelent. Olyat már látott, hogy egy háború végén egy a győztes elveszi a vesztes területét, pénzét, de az, hogy háború közben egy jogilag részt nem vevő fél elvegye az egyik fél pénzét és odaadja a másiknak, az szerinte hadüzenet, és az oroszok szerinte így is fogják értelmezni.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×