Az elnökségnek az új elnökön kívül Klement Tibor és Csorba Ottó lett még a tagja. Az új vezetés mandátuma december 31-éig szól.
Tepszics Ignác azt mondta: a liga egy hónap múlva, szeptember második felében tartja a következő taggyűlését.
Az apadás utáni következő rettenet is elérte a Balatont








