Infostart.hu
eur:
385.01
usd:
330.92
bux:
123245.22
2026. március 4. szerda Kázmér
Will Smith amerikai színész (j) megüti Chris Rock amerikai komikust a 94. Oscar-gálán a Los Angeles-i Dolby Színházban 2022. március 27-én. Smith azért ütötte meg Rockot mert az Smith felesége, Jada Pinkett Smith leborotvált fején viccelődött.
Nyitókép: MTI/AP/Invision/Chris Pizzello

Will Smith elnézést kért az Oscar-gálán elcsattant pofonért

Az azóta már Oscar-díjas színész a közösségi oldalán követte meg Chris Rockot.

„Az erőszak minden formája mérgező és pusztító. A tegnap esti viselkedésem elfogadhatatlan. A munkánk része tűrni a vicceket, de a Jada betegségéről szóló poén már túl sok volt nekem, és érzelmileg reagáltam” – fogalmazott Will Smith az Instagram-oldalán.

A többi között azt is hozzátette: „Nem ilyen ember akarok lenni. Bocsánatot kérek Chrisről, az akadémiától, a Williams-családtól és a Richard király stábjától. Bánom, hogy a viselkedésem foltot ejtett a nagyszerű közös utazásunkon. Dolgozom magamon.”

A díjátadót szervező amerikai filmakadémia hétfőn elítélte Will Smith viselkedését, és bejelentette, hogy vizsgálatot indít az ügyben.

A Los Angeles-i rendőrség már vasárnap közölte, hogy mivel Chris Rock nem tett feljelentést, nem indítanak eljárást az ügyben.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Will Smith (@willsmith) által megosztott bejegyzés

Címlapról ajánljuk
„Megvan az olajunk” – Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről

„Megvan az olajunk” – Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről

„Megvan az olajunk, de Putyin azt mondta, az nem az ő dolga, hogyan jut el hozzánk. Putyinnak megvannak a céljai, és amíg azokat nem éri el, nem fejezi be” az ukrajnai háborút – mondta egy szerda délutáni tévéinterjúban Orbán Viktor. „Az ukrán követelést erőből le kell verni, arcátlan és pimasz reakciónak tartom, amit tesznek” – fogalmazott a miniszterelnök, aki szerint az ukrán és iráni helyzet miatt „vannak ugyan stratégiai tartalékaink, de az infláció magasabb lesz, a benzin drágább, ami nem tesz jót a kormánynak”. Cikkünk frissül!

N. Rózsa Erzsébet az Arénában: Irán esélye az lehet, ha Donald Trumpnak „ennyi elég”

Az Irán ellen indított háború a legtöbb elemző szerint is addig tarthat, ameddig az amerikai elnök úgy érzi, hogy eléri, amit akart – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában N. Rózsa Erzsébet, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem tanára, Közel-Kelet-szakértő.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×