Infostart.hu
eur:
358.04
usd:
305.8
bux:
131071.24
2026. május 13. szerda Imola, Szervác
Globalizáció-ellenes tüntetők rendőrökkel csapnak össze a világ hét iparilag legfejlettebb államát tömörítő csoport, a G7 védelmi miniszterei találkozójának idején Nápolyban 2024. október 19-én.
Nyitókép: MTI/AP/LaPresse/Alessandro Garofalo

Tüntetők és rendőrök összecsapása Olaszországban

Globalizáció-ellenes tüntetők rendőrökkel csaptak össze Nápolyban a G7 védelmi miniszterei találkozójának idején szombaton.

Nápoly, 2024. október 19.
Globalizáció-ellenes tüntetők rendőrökkel csapnak össze a világ hét iparilag legfejlettebb államát tömörítő csoport, a G7 védelmi miniszterei találkozójának idején Nápolyban 2024. október 19-én.
MTI/EPA-ANSA/Cesare Abbate
Globalizáció-ellenes tüntetők rendőrökkel csapnak össze a világ hét iparilag legfejlettebb államát tömörítő csoport, a G7 védelmi miniszterei találkozójának idején Nápolyban 2024. október 19-én. MTI/EPA-ANSA/Cesare Abbate
Címlapról ajánljuk
Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Elemzők: meg tud-e újulni Orbán Viktor és a Fidesz, és meg tudja-e érteni a fiatalokat?

Orbán Viktor utolsó kormányfői interjúját Dopemannek adta. Arról, hogy itt megtörtént-e a szembenézés a vereség okaival, illetve képes-e a pártelnök a megújulásra és saját politikai közösségének megújítására, az InfoRádió Aréna című műsorában beszélgetett Lakatos Júlia, a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója.

Az alkotmányozástól a kormányrendeletekig – itt vannak az első kormányszóvivői tájékoztató bejelentései

Magyar Péter tett bejelentéseket és válaszolt újságírók kérdéseire a Tisza-kormány első ülésének szünetében tartott sajtótájékoztatón Ópusztaszeren.
inforadio
ARÉNA
2026.05.14. csütörtök, 18:00
Kuzmányi István
diakónus, a Magyar Kurír és az Új Ember főszerkesztője
Fontos adat jött Amerikából - Vegyesen teljesítettek a tőzsdék

Fontos adat jött Amerikából - Vegyesen teljesítettek a tőzsdék

Mérsékelt optimizmus látszott ma kezdetben a piacokon, az ázsiai tőzsdék többnyire emelkedtek reggel és az európai indexek is erősödéssel kezdték a napot. Napközben azonban mérséklődtek a pluszok. Az amerikai tőzsdék vegyesen teljesítettek. Az iráni helyzet mellett a befektetők figyelme Donald Trump és Hszi Csin-ping kínai elnök talákozójára irányult, emellett délután érkezett egy amerikai adat, ami az inflációs nyomás erősödésére utalt. A budapesti tőzsdén a Magyar Telekom részvényeit volt érdemes figyelni, a társaság ugyanis tegnap, piaczárás után tette közzé első negyedéves számait és bejelentette, hogy júliustól visszavezeti az inflációkövető díjkorrekciót.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×