Infostart.hu
eur:
358.72
usd:
314.01
bux:
141695.58
2026. július 9. csütörtök Lukrécia
Nyitókép: Pixabay

Gyengélkedik a forint

Gyengült a forint árfolyama a főbb devizákkal szemben szerda reggel kedd kora estéhez képest a nemzetközi bankközi devizapiacon.

Az euró hét órakor 390,28 forintra erősödött a kedd kora esti 389,93 forintról.

A svájci frank árfolyama 403,03 forintról 403,72 forintra nőtt, a dollár pedig 359,17 forintról 359,89 forintra drágult.

Az euró jegyzése a kedd kora esti 1,0857 dollárról 1,0848 dollárra gyengült.

Címlapról ajánljuk

Egy nap alatt 10 százalékos olajár-emelkedés, Oroszország is korlátoz – kezdődik minden elölről?

Hortay Olivér, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. energia- és klímapolitikai üzletág vezetője az InfoRádióban rögzítette: Irán egyetlen stratégiai fegyvere a „Hormuzi-szoros-kártya”, Donald Trump nyilatkozatait pedig ma már sokszor csak mosolyogva rovátkázzák. Oroszország mindeközben exportkorlátozást jelentett be; nem éppen olyan idők jönnek, amely szerint elkerülhető lenne egy újabb inflációs sokk a világban.
Indulnak a feljelentések - Tájékoztatót tart a kormány

Indulnak a feljelentések - Tájékoztatót tart a kormány

A kormány csütörtökön kormányszóvivői tájékoztatót tart, amelyen több korrupcióellenes és közigazgatási intézkedést is bejelentett. A kabinet öt ügyben tesz feljelentést túlárazás gyanúja miatt, vizsgálat indul az Observer-szerződések ügyében, valamint feljelentést tesznek a torles.hu adattörlő szolgáltatás több tízmilliárd forintos szerződései miatt is. Emellett döntés született a távhőkassza 25,9 milliárd forintos feltöltéséről, a javításhoz való jog uniós szabályainak magyarországi átültetéséről, valamint az agrárkamara működésének átalakításáról. A tájékoztatón szó esett a tavasszal Orbán Viktor országjárásán megjelent fekete ruhás személyek ügyében folyó vizsgálatról is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×