Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
Nyitókép: Pixabay

Hat év alatt 200 ezer eurót lopott össze a velencei zsebtolvaj

Órákat és luxuscikkeket nyúlt le a nő.

Mintegy 200 ezer eurót (77 millió forint) foglaltak le egy zsebtolvajlással gyanúsított nőnél Velencében - közölte pénteken az ANSA olasz hírügynökség a helyi rendőrségre hivatkozva.

A híradás szerint a nő, aki a pénzt 2017 óta elkövetett bűncselekményekkel halmozta fel, egy házzal és több telekkel is rendelkezett, bár sosem jelentett be törvényes jövedelmet.

A rendőrség arról számolt be, hogy a nő legalább 17 járókelőt fosztott ki különböző trükköket alkalmazva, így például áldozatai átölelésével, vagy csoportok figyelmének elterelésével lopott órákat, illetve egyéb luxuscikkeket a turisták körében kedvelt olasz városban. Ezen felül bolti lopásokért is felelőssé teszik.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 20. 19:10
2025. december 20. 13:24
×
×
×
×