Infostart.hu
eur:
382.98
usd:
326.27
bux:
109213.64
2025. december 12. péntek Gabriella

Angelina Jolie gyereke a legaranyosabb

Angelina Jolie négyéves kisfiát, Maddoxot választották a legaranyosabb gyereknek a hírességek utódai közül. A dobogón második helyén Britney Spears, a harmadikon Gwyneth Paltrow gyermeke végzett.

A négyéves Maddox korán megtapasztalhatja a hírességek gyermekeinek életét övező felhajtást. Míg az év első felében Angelina Jolie várandóssága foglalta el a lapok címoldalát, most egy amerikai magazin állított össze listát a hírességek legaranyosabb gyerekeiről.

A győztes Maddox (akit nemrég örökbe fogadott Angelina Jolie élettársa, Brad Pitt) mögött Britney Spears gyermeke, Sean Preston Federline végzett, míg a dobogó harmadik helyét Gwyneth Paltrow kislánya, Apple foglalhatta el.

Címlapról ajánljuk

Ukrán elnök: karácsonyig kaptunk időt Washingtontól

Az ukrajnai háború befejezéséről szóló megállapodás kidolgozására nem volt konkrét, ultimátumjellegű határidő, de az Egyesült Államok szeretné még karácsony előtt teljes mértékben tisztázni a megállapodás állását - közölte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök csütörtökön Kijevben újságírókkal.
VIDEÓ
Újabb rekordok dőltek az amerikai tőzsdéken

Újabb rekordok dőltek az amerikai tőzsdéken

Eleinte bizonytalan hangulat uralkodott ma Európa tőzsdéin, két ellentétes erő hatott és hat ma a piacokra: egyrészt tegnap az amerikai jegybank kamatot vágott és további kamatcsökkentéseket jelzett előre, ami javította a befektetői hangulatot, de ezt követően rontotta a képet, hogy az Oracle a vártnál gyengébb negyedéves számokat tett közzé, ami miatt újra előkerültek a mesterséges intelligencia buborék kipukkanásával kapcsolatos félelmek. A nap végére azonban már felfelé vették az irányt a tőzsdék, ez alól nem kivétel a hazai piac sem: a BUX nagyot emelkedett elsősorban a ralizó OTP-nek köszönhetően, miután több magas célár is jött a bankpapírra. Az amerikai tőzsdéken alapvetően pozitív volt a hangulat: az S&P 500 és a Dow Jones rekordmagasan zártak, a Nasdaqot viszont lehúzta az Oracle vártnál gyengébb gyorsjelentése.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×