Infostart.hu
eur:
391.38
usd:
340.27
bux:
122028.59
2026. március 13. péntek Ajtony, Krisztián

Tom Cruise a legbefolyásosabb híresség

Az amerikai Forbes magazin ismét megnevezte a legbefolyásosabb hírességeket. A listát a legutóbbi 10. helyezett Tom Cruise vezeti, aki történelmet írt, mivel ő az egyetlen, aki kétszer is el tudta nyerni a címet.

Nincs lehetetlen küldetés Tom Cruise számára: az amerikai színész-producer 2001 után másodszor is a Forbes magazin legbefolyásosabb hírességeket felsoroló listájának élére került és ezzel történelmet írt.

Bár legutóbb csak a 10. helyen végzett, azóta sikerült átalakítania imidzsét, amiben része volt annak, hogy az egyik legnevesebb amerikai televíziós személyiség, Oprah Winfrey (aki egyébként a lista harmadik helyén található) beszélgetős műsorában bevallotta Katie Holmnes iránt érzett szerelmét.

Tom Cruise annak ellenére lett a legbefolyásosabb híresség, hogy az elmúlt időszakban több botrány is fűződött a nevéhez. A szcientológiában hívő színész például nyilvánosan feddte meg kolléganőjét, Brooke Shieldset azért, mert gyógyszerekkel próbálta leküzdeni gyermekágyi depresszióját.

Tom Cruise szakmai szempontból sem éli legsikeresebb időszakát, hiszen a Mission Impossible harmadik része vegyes fogadtatásra talált.

A lista második helyén a Rolling Stones található, a veterán angol rockereket Oprah Winfrey követi.

Címlapról ajánljuk
Az Öböl-országok Achilles-sarka nem az olaj, és annyira érzékeny, hogy már nem is merik támadni

Az Öböl-országok Achilles-sarka nem az olaj, és annyira érzékeny, hogy már nem is merik támadni

Az ivóvízhez való hozzáférés az Irán ellen folytatott háborúban érintett államok egyik legnagyobb sebezhető pontja. Ugyan ezek az országok egy természeti kincsből, az olajból gazdagodtak meg, de egy másikhoz, a vízhez való hozzáférés létfontosságú a számukra. Ezt pedig a tengervizet sótalanító üzemek jelentik.

Czepek Gábor Kijevből: „várjuk a választ, pénteken is itt leszünk”

Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről – közölte Czepek Gábor, a kőolajvezeték állapotát vizsgáló magyar küldöttség vezetője az ukrán fővárosból jelentkezve esti Facebook-videójában.
inforadio
ARÉNA
2026.03.13. péntek, 18:00
Pásztor Szabolcs
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatási igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×