Infostart.hu
eur:
363.4
usd:
314.16
bux:
150552.7
2026. augusztus 14. péntek Marcell

"Nem tudom, férjhez megyek-e újra"

Mariah Carey kizárta, hogy valaha újra férjhez menne a Sony lemezcég főnökével, Tommy Mottola-val való szörnyű házassága után.

"Nem tudom, férjhez megyek-e újra. Az utolsó élményem elég nyomasztó volt. Tommy még a mostani lemezcégem igazgatóját is felhívta, amikor kijött az új lemezem, hogy megtudja, hogy veszik. Még mindig nem tud békén hagyni. Miért nem koncentrál a feleségére?" - mondja Mariah.

"Azt sem tudom, hogy benne van-e a sorsomban, hogy lesznek gyerekeim. Nem tisztességes dolog egy gyerekkel szemben, hogy az egy hírességnek szülessen. Nagyon nehéz helyzetben lenne" - tette hozzá a világsztár.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: a Hamász lefegyverzésén múlik a gázai béke, de egy palesztin államnak a közeljövőben alig van realitása

Szakértő: a Hamász lefegyverzésén múlik a gázai béke, de egy palesztin államnak a közeljövőben alig van realitása

Donald Trump amerikai elnök július 30-án történelmi áttörésként jelentette be, hogy a Hamász és a Gázai–övezet valamennyi palesztin fegyveres csoportja beleegyezett a teljes fegyverletételbe. A folyamat azóta alig halad. Bár most úgy tűnik, hogy a Hamász hajlandó megtenni az első lépést, Izrael a belföldi választási kampány miatt húzza az időt.
inforadio
ARÉNA
2026.08.17. hétfő, 18:00
Baranya Sándor
egyetemi docens, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vízépítési és Vízgazdálkodási Tanszék vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×