Infostart.hu
eur:
388.09
usd:
336.05
bux:
122752.01
2026. március 12. csütörtök Gergely

Egy díszhal felgyújtotta gazdája házát

Az édesanya és két lánya megmenekültek, hat díszhaluk azonban nem élte túl azt a tüzet, amelyet valószínűleg Kipper, a 20 centis harcsa okozott egy dorseti házban.

A tulajdonos szerint Kipper valószínűleg egyik riválisával küzdött az akváriumban, és így fröcskölődhetett víz egy közeli konnektorba dugott hálózati csatlakozóra.

A víztől rövidzárlat keletkezett, amelynek következtében megolvadt az akvárium teteje. A füstölgő műanyag egy bőrkanapéra csöpögött, amely kigyulladt, és amelyről a lángok hamarosan az egész szobában tovább terjedtek.

A tűzjelző készülék hangjára szerencsére felébredt Sharron Killahena, Kipper tulajdonosa, és két lánya, valamint főbérlőjük, Simon Justice is. Így mind a négyen még idejében el tudták hagyni az égő házat.

Kipper és társai már nem voltak ennyire szerencsések, ők megsültek a tűzben.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.12. csütörtök, 18:00
Kövér László
az Országgyűlés elnöke, a Fidesz Országos Választmányának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×