Infostart.hu
eur:
385.68
usd:
327.38
bux:
109980.71
2025. december 16. kedd Aletta, Etelka

Összetört szívek múzeuma

Az összetört szíveknek szentelt múzeum nyílt Horvátországban. Az ötletgazdák barátaiktól kapták az ihletet, akik közül sokakat kellett lelki elsősegélyben részesíteniük az évek során, egy-egy szakítás után. A kiállítást egyfajta terápiának szánják a múzeum létrehozói.

Drazen Grubisic és Olinka Vistica számos levelet és emléktárgyat gyűjtött össze olyanoktól, akiknek végül nem sikerült megőrizniük szerelmüket.

"A múzeumban a romantikus és megható levelektől kezdve, mackókon és más szerelmi ajándékokon át egészen a fényképekig mindenféle tárgy megtalálható. Minden kiállítási darab mellett ott van a kapcsolat története, és az, hogy a két ember utána miként lépett tovább" - meséli Drazen Grubisic.

Hozzátette: remélik, hogy a múzeumi látogatás egyfajta terápiaként szolgálhat a frissen összetört szíveknek.

Címlapról ajánljuk
Varga Mihály az évzáró kamatdöntésről: az erős forint segít, 7 százalékot erősödött idén az euróhoz képest

Varga Mihály az évzáró kamatdöntésről: az erős forint segít, 7 százalékot erősödött idén az euróhoz képest

Hosszan kommentálta keddi sajtótájékoztatóján a Magyar Nemzeti Bank elnöke az év végén is 6,5 százalékos szinten tartott jegybanki alapkamatot, de két döntésre még várnak az év fordulóján. A 3 százalékos inflációra még másfél évet várni kell a jelenlegi folyamatok mellett. Két nap múlva inflációs jelentés érkezik, amiben érdekes folyamatokat ígért az MNB-elnök.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.16. kedd, 18:00
Ürge-Vorsatz Diána
fizikus, egyetemi professzor, az Éghajlatváltozási Kormányközi Testület alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×