Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 27. szombat János
Nyitókép: Fővárosi Katasztrófavédlemi Igazgatóság

Kigyulladt autó miatt kellett kiüríteni egy belvárosi irodaházat - videó

A Szervita tér mélygarázsában, a mínusz negyedik emeleten gyulladt ki egy Toyota. A tűz nem terjedt tovább, de megnehezítette az irodaházban dolgozók napját.

A szerda délután Budapest ötödik kerületében kigyulladt személyautó oltásáról tett közzé egy videót a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A tűzoltók egy Szervita téri irodaház mélygarázsában, egy vízsugárral oltották el a lángokat, majd a végleges oltást oltólándzsa segítségével végezték el. A tűz a szomszédos járművekre nem terjedt át, de az irodaházat ki kellett üríteni, kétszáz ember hagyta el az épületet.

Az oltási munkálatokról készült videóból kiderült, hogy egy zöld rendszámos Toyota Prius hátsó része égett (a Priusok akkupakkja a hátsó ülés és a csomagtartó alatt található).

Címlapról ajánljuk
Inváziós fajok támadása: durva következménye lesz, ha csak akkor cselekszünk, amikor már ég a ház

Inváziós fajok támadása: durva következménye lesz, ha csak akkor cselekszünk, amikor már ég a ház

Amikor egy idegen állat- vagy növényfaj megtelepszik Magyarországon, hajlamosak vagyunk csak ökológiai problémaként gondolni rá, pedig a számlát nem a természet, hanem a gazdaság fizeti. Fertő Imre, a Budapesti Corvinus Egyetem Fenntartható Fejlődés Intézetének professzora az InfoRádióban azt mondta, az igazi veszteség sokszor olyan „láthatatlan” tételekben rejlik, mint a romló vízminőség vagy az eltűnő fajok, ezért fontos a minél gyorsabb cselekvés, továbbá mérsékelni kell az okozott károkat, negatív hatásokat.

Donald Trumpnak „jól fog menni” az ukrán és az orosz elnökkel is

Mindkettejükkel találkozik az amerikai elnök, előbb Volodimir Zelenszkijjel vasárnap Floridában. Az előzetes egyeztetések már zajlanak.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
2017. augusztus 19. 08:07
×
×
×
×