Infostart.hu
eur:
387.47
usd:
330.53
bux:
109547.02
2025. december 18. csütörtök Auguszta
A 140-éves a Nyugati pályaudvar csarnoka 2017. november 2-án.
Nyitókép: MTI Fotó: Máthé Zoltán

MÁV: megint késnek a vonatok a győri fővonalon

A vasúttársaság közölte, hogy 30-50 perccel tovább tarthat az utazás a győri fővonalon.

Meghibásodott a biztosítóberendezés Bicske és Herceghalom között, a helyreállításig a győri fővonalon 30-50 perces késések várhatók - tudatta honlapján a MÁV.

A vasúttársaság közölte, az S10-es vonatok Bicske és Herceghalom között nem közlekednek, az utasokat az érintett szakaszon pótlóbusszal szállítják.

A busz Bicske alsó megállóhely helyett a Kanizsai utcát érintve közlekedik.

Címlapról ajánljuk

Gazdatüntetés Brüsszelben: borult az eredeti akciózási terv, útlezárások jönnek az EU-csúcs helyszínén

Európai egység alakult ki a gazdatársadalomban a mostani brüsszeli tiltakozást illető két ügyben: senki nem szeretne nagy mennyiségű, ellenőrizetlen dél-amerikai élelmiszer ellen küzdeni a piacért, illetve a green dealből adódó átállás anyagi terheit sem vállalnák a jelenlegi formájában. A tüntetés eredeti programját borították az éjszakai akciózások, amelyek jelenleg ott zajlanak, ahol a zárolt orosz vagyont Brüsszelben őrzik. Helyszíni tudósítás.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.19. péntek, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×