Infostart.hu
eur:
364.57
usd:
320.39
bux:
144176.03
2026. július 23. csütörtök Lenke
fotó: Szerencsejáték Zrt.
Nyitókép: Szerencsejáték Zrt.

Megint van telitalálat a lottón

Kétszer egymás után.

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 9. héten megtartott hatos lottó számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

  • 25 (huszonöt)
  • 27 (huszonhét),
  • 32 (harminckettő),
  • 34 (harmincnégy),
  • 43 (negyvenhárom),
  • 45 (negyvenöt).

Nyeremények

  • 6 találatos szelvény 1 darab, nyereménye 127 201 640 forint.
  • 5 találatos szelvény 25 darab, nyereményük egyenként 592 785 forint;
  • 4 találatos szelvény 1475 darab, nyereményük egyenként 10 045 forint;
  • 3 találatos szelvény 27 352 darab, nyereményük egyenként 3295 forint.
Címlapról ajánljuk
Ezermilliárd forintnyi ügyben tett feljelentést a kormány

Ezermilliárd forintnyi ügyben tett feljelentést a kormány

Négy, az Eximbankhoz kötődő ügyben, összesen 1000 milliárd forintos értékű ügyekben tett feljelentést a kormány, köztük a volt Sofitel-szálló, a Duna Aszfalt és a dunakeszi járműjavító ügyében – mondta a kormányzati tájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök.
inforadio
ARÉNA
2026.07.24. péntek, 18:00
Szongoth Domán válogatott jégkorongozó
Kovács Attila a Magyar Jégkorong Szövetség sportigazgatója
Tisza-kormány: fontos bejelentéseket tett Magyar Péter, újabb visszaélési ügyekben indul eljárás

Tisza-kormány: fontos bejelentéseket tett Magyar Péter, újabb visszaélési ügyekben indul eljárás

Csütörtökön szóvivői tájékoztatót tartott a Tisza-kormány, amelyen Magyar Péter miniszterelnök is személyesen részt vesz. A kabinet több fontos bejelentést is tett, többek között a politikusok vállalati szerepvállalásáról és béréről, a vényköteles gyógyszerek áfájának eltörléséről, az azbesztkrízis kezeléséről, valamint a vagyonosodási vizsgálatokról és a költségvetési ügyekben tett újabb feljelentésekről. Eközben az NKA-ügyben őrizetbe vettek egy Fidesz-frakciós munkatársat, az akkumulátorgyárakban megszaporodtak a környezetvédelmi ellenőrzések, és Lázár János ellen tiltott pártfinanszírozás miatt büntetőeljárás indulhat.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×