Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Nyitókép: Pexels.com

Az ilyen sárgán soha ne rongyolj át: bitang baleset Budapesten

Ha nem működik a jelzőlámpa, akkor extra óvatossággal kell áthaladni az adott kereszteződésen. Ha ez nem valósul meg, annak többnyire baleset a vége, ez történt ebben az esetben is. Fájdalmas videó, de tanulmányi jelleggel érdemes megnézni!

Ha a közlekedési lámpa sárgán villog, akkor a berendezés nem működik, tehát az adott kereszteződésen különös körültekintéssel kell átóvatoskodni.

A mellékelt videón egy olyan eset látható, amikor ez nem sikerült.

A film három, egymásba rohanó autóról szól, az eset a budapesti Váci út–Fiastyúk utca kereszteződésében történt.

A balesetről az Index adott hírt, a Budapesti Autósok olvasójának fedélzeti kamerája alapján.

A Váci út–Fiastyúk utca kereszteződésben nem működtek a jelzőlámpák, így három autó is egymásba szaladt. A megosztott felvételen jól látszik, ahogy a baleset pillanata előtt sárgán villognak a lámpák.

A kamerás autó vezetője azt írj, hogy a kereszteződéshez érve látta, hogy a mellékutcából a Váci útra próbálnak kijönni az autósok.

„A külső sávban a taxis meg is állt, ezért én is megálltam a középső sávban, de a belső sávban haladó fehér Toyota sofőrje ezt nem vette észre, emiatt is történt a baleset” – idézte fel a videó készítője.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Kiszabadult a szélsőjobboldali szellem a palackból: Európában jól ismert üzenetekkel erősödik a „japán Trump”

Kiszabadult a szélsőjobboldali szellem a palackból: Európában jól ismert üzenetekkel erősödik a „japán Trump”

Az utóbbi évek alaposan átrajzolták Japán politikai életének valóságát. Az elmúlt 70 évben szinte folyamatosan kormányzó jobboldali Liberális Demokrata Párt (LDP) történelmi válságát éli, közben új formációk emelkednek fel. A helyzet 2025 novemberében forró lett Tokióban, amikor a kormányfő kijelentette, hogy a szigetország beavatkozna katonailag, amennyiben Kína megtámadná Tajvant. A mondatok súlyos feszültséghez vezettek, ám ennél is érdekesebb, hogy a miképpen hatott a szigetországban már egyébként is erősödő japán nacionalizmusra. Ennek legfőbb képviselője már okozott meglepetést választások során, ráadásul olyan politikai trendek törtek be az ország mindennapjaiba, amelyek máshol már jól ismertek lehetnek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 5. 21:40
×
×
×
×