Infostart.hu
eur:
377.46
usd:
318.19
bux:
126299.66
2026. február 16. hétfő Julianna, Lilla
A police car at night with its emergency lights on.
Nyitókép: aijohn784/Getty Images

Szabálytalan autósokat vadásztak le a budapesti rendőrök – videó

Békásmegyeren és Gazdagréten is sokba került egy-egy autós türelmetlensége.

A bpiautosok.hu egy olvasójának fedélzeti kamerája rögzített két felvételt, amelyeken a szabálytalankodók tette hamar büntetést vonhatott maga után.

Az első eset a békásmegyeri HÉV-átjárónál történt, a sárga lámpánál egy autós már nem akart átmenni, a mögötte lévő autós felbosszantotta magát es kielőzte záróvonalon, majd átment a piros lámpán. Nem vette észre, hogy mögötte egy rendőrautó állt, ls azonnal utána is eredt.

A második videón pedig az látszik, ahogy Gazdagréten fogyott el a türelme egy kisteherautó sofőrjének, aki november 10-én a járdán kerülte ki a kamerás autót. A bekötőúton posztoló rendőrök nem hagyták figyelmen kívül a tettét, gyorsan a nyomába eredtek.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: tett egy lépést a migrációs nyomás enyhítésére az EU, várjuk a hatást

Szakértő: tett egy lépést a migrációs nyomás enyhítésére az EU, várjuk a hatást

Komoly előrelépés, hogy az Európai Parlament módosította az uniós menekültügyi eljárásról szóló rendeletet – mondta az InfoRádióban Marsai Viktor, a Migrációkutató Intézet igazgatója, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatója. Szerinte az új szabályok biztosan gyorsítanak majd a menedékjogi kérelmek elbírálásán, ugyanakkor kérdéses, hogy a kitoloncolás, a migránsok visszafogadása ezektől eredményesebb lesz-e.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×