Infostart.hu
eur:
386.1
usd:
331.97
bux:
121615.81
2026. január 19. hétfő Márió, Sára
Nyitókép: Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat - HUNGO

A Budai-hegységben eltévedt nőt tucatnyi mentőszolgálat kereste

Rendőrök, mentők, tűzoltók, polgárőrök, kutató-mentők lepték el Nagykovácsi környékét.

Szombat este a Pest vármegyei rendőrség kérte a Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat segítségét egy eltévedt kiránduló felkutatásához.

Kiérkezésükkor a helyszínen már a rendőrség koordinációja mellett önkéntes tűzoltók, polgárőrök és rendőrök is keresték a bajbajutottat.

A kutató-mentők bevetették Főnixet is, a drónt, de nem sokkal később az eltűnt nő Nagykovácsi területére érkezett önerejéből.

Az átfázott eltűntet végül a kutató-mentők visszaszállították Solymárra, ahol átadták a mentőknek – olvasható a Pest Vármegyei Kutató-Mentő Szolgálat közösségi oldalán.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
Grönland miatt fenyegetőzik Trump, nagy reakciók a tőzsdéken

Grönland miatt fenyegetőzik Trump, nagy reakciók a tőzsdéken

Jelentős esésekkel indul a nap az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál is, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a viág szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×