Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 28. vasárnap Kamilla
Donald Trump volt amerikai elnök a Pennsylvania állambeli Butlerben rendezett kampánygyűlésére érkezik 2024. július 13-án. A rendezvényen Trump beszéde közben lövések dördültek, a politikus a jobb fülén megsérült, de védőgyűrűben a saját lábán hagyta el a pódiumot. Az elnökválasztást november 5-én tartják az Egyesült Államokban.
Nyitókép: Evan Vucci

Furán fogalmazott Gyurcsány Ferenc a Trump-merényletről

Orbán Viktor utána Demokratikus Koalíció elnöke is véleményt nyilvánított arról a lövöldözésről, amelyben megsebesült Donald Trump.

A Trump elnök elleni merénylet-kísérlet után - ezt a címet adta Gyurcsány Ferenc a posztjának.

A baloldali politikus úgy fogalmaz a Facebookon: "Hajlok arra, hogy csak a szerencsén, vagy a véletlenen múlik, hogy a gyűlölet szavai egyszer csak találnak-e valakit, aki végül a gyűlölet forrását vagy éppen tárgyát nem csak viszont-, vagy bemocskolni, hanem egyenesen megölni akarja, majd meg is próbálja."

Az elnöknek mielőbbi felépülést kívánok - írta még a DK elnöke.

Címlapról ajánljuk
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×