Infostart.hu
eur:
364.01
usd:
315.85
bux:
150473.57
2026. augusztus 13. csütörtök Ipoly
Feltorlódott járművek a dél-angliai Dover város kikötőjében 2023. április 1-jén. A doveri a Brit-szigetet a kontinentális Európával összekötő legjelentősebb kikötő. A torlódás a rossz időjárás és a francia határellenőrzés fennakadásai miatt alakult ki a húsvéti iskolai szünet kezdetén.
Nyitókép: MTI/EPA/Stuart Brock

Hatalmas kalamajka az M3-ason Budapest felé - aktuális térkép

Baleset történt. A torlódás 3 kilométeres.

Baleset miatt lezárták az M3-as autópálya Budapest felé vezető oldalát, a Mezőnagymihály-Mezőkeresztes csomópontnál, a torlódás majdnem három kilométeres - közölte hétfő reggel az Útinform.

Azt írták, hogy a 139-as kilométernél a forgalmat Mezőkeresztes, illetve a 3-as főút irányába terelik.

Az autópályára visszatérni a 127-es kilométernél lehet - tették hozzá.

Az aktuális helyzetet itt látja:

Címlapról ajánljuk

Magyar Péter Paksról: 160 méter szélességben emeli meg a két bárka a Duna fenekét, a honvédek rakják a követ

Megkezdődött a jogszabályi és fizikai munka is a Duna vízszintcsökkenése mentén, a folyó vízszintjét két bárka elsüllyesztésével és egy víz alatti kőgát (ugrató) építésével emelhetik meg, a teljes munka 3-4 hetet vesz igénybe.
inforadio
ARÉNA
2026.08.13. csütörtök, 18:00
Sinkó Eszter
egészségügyi közgazdász
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×