Infostart.hu
eur:
362.51
usd:
310.46
bux:
0
2026. augusztus 23. vasárnap Bence
Szalai Ádám, az FC Basel (k) játékosa Brayan Moreno Alvarez (b) és Jürgen Mattheij, a CSZKA Szófia játékosai között a labdarúgó Konferencia-liga negyedik selejtezőfordulójának visszavágó mérkőzésén a bázeli St. Jakob Park Stadionban 2022. augusztus 25-én. Az FC Basel 2-0-ra győzött, és bejutott a sorozat csoportkörébe.
Nyitókép: MTI/EPA/Keystone/Georgios Kefalas

Szalai Ádámot nem játszatja tovább a Basel

Újabb fordulat a bíróságot is megjárt ügyben. Hónapokon belül szerződést is bonthatnának.

A Mainzból az FC Baselhez igazolt magyar futballistát októberben eltiltották a csapat edzéseinek látogatásától, majd egy bírósági döntés az eredeti helyzet visszaállítására kötelezte a klubot. Kálváriája azonban ezzel nem ért véget.

Alex Frei vezetőedző arra a kérdésre, hogy játszani fog-e Szalai Ádám a csapatban, csak azt mondta, "minden lehetséges". David Degen klubelnök viszont kijelentette: "az egyesület nevében mondhatom, hogy nem fog". Hozzátette azt is, hogy bár Szalai visszatért a csapat edzéseire, de azt nem tudja megmondani, hogy "január 2-án is ott lesz-e a csapatban" - tudósított az M4 Sport.

Címlapról ajánljuk
Szerdára helyreáll a paksi termelés – bejelentés 56 70. évfordulójával kapcsolatban is

Szerdára helyreáll a paksi termelés – bejelentés '56 70. évfordulójával kapcsolatban is

A kormányfő paksi sajtótájékoztatóján vasárnap délelőtt bejelentette, szerdára visszaáll az energiatermelés a Paksi Atomerőműben. A kormányfő arról is beszélt, hogy 1956 70. születésnapját a hazai vállalatok hozzájárulásával kívánja megszervezni a kabinet, ebből pedig hagyományt is szeretne teremteni.

Hol van nagyobb biztonságban a rolleres, az úttesten vagy a járdán? Szakértő az Arénában

Az új KRESZ a mikromobilitási eszközök helyzetét is rendezheti. Az eddigi jogszabályok ugyan járműnek tekintették ezeket, de nem voltak kategorizálva, így nem volt egyértelmű, hogy milyen védőfelszereléssel, hány éves kortól és pontosan hol lehet az ilyen eszközökkel közlekedni – erről is beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában Major Róbert rendőr ezredes, az NKE Közbiztonsági Tanszékének vezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×