Infostart.hu
eur:
385.36
usd:
328.57
bux:
121381.02
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén
Nyitókép: Facebook

Edzés közben összeesett a pályán és meghalt egy fiatal magyar focista

A Tarr Andráshida SC gyászol, hétfőn, az idénynyitó edzésen történt a tragédia.

Egy 19. életévében járó labdarúgó, a Tarr Andráshida SC erőssége a hétfői edzésen egyszer csak összeesett, és a gyors orvosi segítség ellenére meghalt - olvasható a Zaol.hu portálon.

A csapat már készül a következő idényre, amelyben frissen vívta ki az NB III-as szereplés jogát - tíz alkalommal a fiatal labdarúgó is a pályán volt, ezzel párhuzamosan az U19-es bajnokságban is játszott.

A hétfői volt a nyári pihenés utáni első tréning a csapatnál, amolyan átmozgató jellegű.

Hegedüs Viktor Marcell újraélesztése társai által azonnal megkezdődött, hiába, és defibrillátor is volt a helyszínen, amelyet szintén bevetettek.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Ez történik, ha szakad a dollár

Ez történik, ha szakad a dollár

A Grönland sorsát övező geopolitikai ellentétek miatt ismét kiéleződtek a vámháborús feszültségek az Amerikai Egyesült Államok és Európa között, ami a tőke- és pénzpiacokon is komoly változásokat indíthat el. Az elmúlt napokban több másik globális kockázat (költségvetések helyzete és infláció) is hirtelen a felszínre tört, az üzenetet pedig az amerikai és japán kötvénypiac közvetíti. A kockázatokra az amerikai és a japán eszközök eladásával reagáltak a befektetők, ami a dollár és a jen gyengülését okozta az euróval, illetve a régiós devizákkal szemben is. A piaci átrendeződésből főként az euró profitál, ami jelentős erősödésben van a többi vezető tartalékvaluta ellenében.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×