Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László

A Fradi mérkőzést játszana az olaszliszkai tragédia áldozatáért

A Ferencváros labdarúgócsapata, az olaszliszkai tragédia áldozata családját segítendő, jótékonysági mérkőzésen venne részt.

A zöld-fehérek honlapján olvasható állásfoglalás szerint "a Ferencvárosi Torna Club sportolóit, dolgozóit is mélységesen megdöbbentette a megmagyarázhatatlan olaszliszkai eset. Futballcsapatunk stábjából leginkább Gellei Imrét rázta meg a tragédia, hiszen vezetőedzőnk civilben tanár, akárcsak a napokban történt szörnyűség áldozata. A szakember és játékosai a döbbenet után cselekvésre szánták el magukat: felajánlották segítségüket az özvegynek, illetve családjának."

A Ferencváros hajlandó jótékonysági mérkőzésen pályára lépni, amelynek teljes bevételét felajánlja az elhunyt családjának. Az ellenfél és a találkozó időpontja egyelőre nem ismert, de a Fradi már jelezte, akár az Újpest ellen is vállalná a mérkőzést.

Nemes gondolat, jó ötlet: egyrészt a legnépszerűbb magyar klub segítene egy nagy bajba jutott családot, másrészt így mégsem marad a magyar futball a legnagyobb érdeklődést kiváltó rangadója nélkül. Azt meg csak remélni tudjuk, hogy ha létrejön a két csapat között a mérkőzés, a két szurkolótábor is a találkozó céljához méltó viselkedéssel segíti majd az akciót.

Címlapról ajánljuk
Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

2026-ban csökkenő, 2027-ben stagnáló globális növekedés várható a világgazdaságban az OECD előrejelezése szerint A Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet friss prognózisáról Szigethy-Ambrus Nikolettát, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzőjét kérdezte az InfoRádió.

A hőség ezt hozta ki a budapestiekből – fotók

A hőségriadó stabilan megjelenik a híradásokban: jönnek a fürdőzős fotók és az is elmaradhatatlan információ, hogy a villamosenergia-hálózat mennyire bírja a kiképzést?
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×