Infostart.hu
eur:
385.69
usd:
332.47
bux:
121090.68
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt

Újabb pilótacsere a Forma-1-ben

Az osztrák Christian Klien a vasárnapi Olasz Nagydíjon szerepelhetett utoljára a Red Bull Forma-1-es csapatában.

Klient az eddigi tesztpilóta, Robert Doornbos váltja. A holland pilóta a Kínai, a Japán és a Brazil Nagydíjon is rajthoz állhat.

A Red Bull vezetői azután döntöttek a cseréről, hogy Klien nem fogadta el a Red Bull DTM, illetve ChampCar ajánlatát.

Az osztrák versenyző igen csalódott volt, amikor augusztus elején közölzték vele, hogy nem maradhat az istállónál, és helyét az ausztrál Mark Webber veszi át.

A most bejelentett szakítást a szaksajtó már az elmúlt napokban is valószínűsítette. Klien bízik abban, hogy a Forma-1-ben folytathatja pályafutását.

Címlapról ajánljuk
Csizmazia Gábor a furkósbotról és a Trump-paradoxonról: „Donald Trump kétszer lépte át a saját vörös vonalát”

Csizmazia Gábor a furkósbotról és a Trump-paradoxonról: „Donald Trump kétszer lépte át a saját vörös vonalát”

Donald Trump amerikai elnök leginkább Ukrajna és a vámpolitika esetében lépte át a saját maga által felvázolt vörös vonalakat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Csizmazia Gábor. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézet tudományos főmunkatársa szerint Donald Trump külpolitikai lépései inkább elbizonytalanították a szavazóit, semmint újakat hoztak volna mellé.

Napelemes pályázat: február 2-től lehet jelentkezni, kijöttek a részletek

A kormány honlapján kijöttek a pályázat részletei: minden, már napelemmel rendelkező, vagy annak telepítését vállaló család 2,5 millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat energiatároló rendszerek telepítésére. Egy két és fél oldalas formanyomtatványt kell kitölteni, a pályázatot február 2-től lehet benyújtani.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×